گیتار الکتریک

گیتار الکتریک ( electric guitar )

در دهه 1930 گام های ابتدایی در استفاده از گیتار برقی، با نام دیگر گیتار الکتریک، نهاده شد. علت اصلی آن در این موضوع بود که در همنوازی گروه ها معمولا صدای گیتار آکوستیک، در میان صداهای درامز و سایر سازهای بیس کاملا نامحسوس بوده است. منحصر به فردترین راه شنیده شدن این ساز ترکیب آن با علم الکترونیک، بود. گیتار الکتریک، معمولا در سبک های متال، بلوز، راک بیشترین کاربرد را دارد. بین انواع گیتار الکتریک، گیتارهای بدنه خالی معمولا در سبک جاز و گیتارهای بدنه پر هم در سبک متال و راک مناسبت دارند.

اجزای گیتار الکتریک

معمولا این ساز دارای 6 سیم می باشد. البته نوع 12 سیمی آن نیز وجود دارد که هرجفت سیم با یک نت البته در اکتاوهای متفاوت کوک می‌گردند. به علاوه چوب گیتار الکتریک، پیچ های کوک، تنظیم کننده دسته، خرک، پل‌ها، نگهدارنده رشته ها از اصلی ترین اجزای گیتار برقی هستند. 

اجزای گیتار الکتریک

باید‌های گیتار الکتریک

نواختن گیتار الکتریک با وجود فرت ها چندان دشوار نخواهد بود. تنها کافیست فراگیری آموزش گیتار الکتریک را آغاز نمایید. همچنین تئوری گیتار الکتریک، مبانی گیتار الکتریک، گام های گیتار الکتریک، آکوردهای گیتار الکتریک. در مجموع نحوه کار با گیتار الکتریک را دریابید و به نوازندگی آن بپردازید. معمولا در کنار فراگیری آموزش گیتار الکتریک از صفر نزد اساتید ماهر، مطالعه در رابطه با نوع سبک انتخابی شما می‌تواند موثر باشد. افزایش میزان تمرین و استفاده از تعدادی پکیج آموزش گیتار الکتریک یا نرم افزار آموزش گیتار الکتریک، می تواند کمک شایانی به کمتر شدن مدت زمان یادگیری گیتار الکتریک داشته باشد. پس از گذراندن دوره آموزش مقدماتی، می توانید آموزش حرفه ای گیتار الکتریک را فراگیرید. حرفه ای بودن در هر سبک می تواند برای شما پیشنهاد های متناسب با همان سبک را رقم زند. همچون حضور در گروه های موسیقی مرتبط با سبک نوازندگیتان و حتی ارائه آموزش گیتار الکتریک برای مبتدی ها و کسب تجربه در این مسیر شگفت انگیز . . . 

گیتار لکتریک

انواع گیتار الکتریک :


1) Guitar Hollowed Body
2) Solid Body Guitar
3) Stratocaster
4) Telecaster
5) Gibson Les Pauel
6) Flying V
7) Explorer
 

 

 

Solid Body Guitar
Solid Body Guitar
Guitar Hollowed Body
Guitar Hollowed Body
Stratocaster
Stratocaster
Telecaster
Telecaster
Gibson Les Pauel
Gibson Les Pauel
Explorer
Explorer
Flying-V
Flying V

  نی کده
  موسیقی، هنری مقدس است و بایستی نگاهی ویژه به آن داشت. هنر موسیقی، تلفیقی از دانش، اندیشه و فطرت خداداد است. گروه فرهنگی هنری نی کده با هدف گرد آوردن هنرمندان و با توجهی به خاص به این موضوع جهت اعتلای هرچه بیشتر هنر اول در این مرز و بوم، در صدد است تا تمامی توان خود را در جذب اساتید و هنرمندانی که سال ها خاک این هنر را سرمه چشمانشان کرده اند و اکنون بنا به دلایلی از این عرصه کنار رفته اند را جذب و مرزهای دانش موسیقیایی که سالها در اذهان این اساتید نقش بسته را نسل به نسل منتقل کند

  آدرس
  .....
  تلفن:
  09190000000
  ایمیل
  info@neykade.com
  سبد خرید